Доступність посилання

ТОП новини
20 Жовтень 2018, Київ 14:11

Мінтранс Росії: економічних підстав для протестів далекобійників немає


Далекобійники дивляться трансляцію щорічного звернення президента Росії Володимира Путіна до Федеральних зборів. 3 грудня 2015 року

Міністр транспорту Росії Максим Соколов вважає, що економічних підстав для протестів водіїв-далекобійників проти системи стягнення плати з вантажних автомобілів «Платон» немає.

«Якісь окремі невдоволення цією системою можуть бути, але економічних підстав для цих протестів немає. Будь-яка інфраструктура у будь-якій країні платна», – заявив Соколов, якого цитують «РИА Новости», у суботу, 5 грудня, у кулуарах форуму «Транспорт Росії».

Раніше речник російського президента Дмитро Песков заявив, що проблеми далекобійників не відносяться до «порядку денного» Кремля, їх має вирішувати Міністерство транспорту.

Протести водіїв-далекобійників у Росії тривають упродовж останніх трьох тижнів. Платіжна система збору «Платон», яка передбачає збільшення плати за користування федеральними дорогами на 15% – до 20%, почала діяти у Росії 15 листопада.

Влада заявляє, що запровадження нового податку потрібне, щоб зібрати гроші на ремонт доріг, які псуються через перевезення тяжких вантажів. Супротивники збору заявляють, що його впровадження призведе до банкрутства малих і середніх компаній і підніме інфляцію

XS
SM
MD
LG