Доступність посилання

ТОП новини
14 Грудень 2018, Київ 07:20

Ситник: середня зарплата детективів Антикорупційного бюро – понад 30 тисяч гривень


Артем Ситник

Зарплати детективів Національного антикорупційного бюро в середньому становить від 32 до 34 тисяч гривень, повідомив директор бюро Артем Ситник.

За його словами, бюджет Антикорупційного бюро на 2016 рік складатиме 495 мільйонів гривень, для повноцінного функціонування бюро його керівники просили у держави 800 мільйонів гривень, при цьому основні витрати – це технічне забезпечення.

Ситник нагадав, що зараз в Антикорупційному бюро працюють 70 детективів, до початку січня планують набрати ще до 100 працівників. Взяти участь в конкурсі зголосилося понад 2000 людей.

Всього в Антикорупційному бюро передбачено 424 посади детективів.

Як розповів Ситник, для першої групи спецсназу Антикорупційного бюро вже отримали зброю та закуплену амуніцію, на 60 відсотків сформоване оперативне технічне управління, яке виконує завдання щодо зняття інформації з каналів зв’язку та візуального спостереження.

На цьому тижні будуть створені територіальні управління бюро у Львові та Одесі, пізніше – у Дніпропетровську, повідомив директор Антикорупційного бюро.

Для набору кадрів у територіальні управління також будуть оголошені конкурси, останнім етапом конкурсів є перевірка кандидатів на поліграфі.

У вересні генеральний прокурор Віктор Шокін підписав наказ про утворення спеціалізованої антикорупційної прокуратури, яка має наглядати за додержанням законів під час проведення досудового розслідування, здійснюваного антикорупційним бюро України, а також підтримувати держобвинувачення у відповідних провадженнях.

30 листопада генеральний прокурор України Віктор Шокін призначивНазара Холодницького керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Загалом боротися з корупцією в Україні повинні три структури: Національне антикорупційне бюро, Спеціальна антикорупційна прокуратура і Національне агентство із запобігання корупції.

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG