Доступність посилання

ТОП новини
18 Грудень 2018, Київ 18:48

Тимчасова комісія Ради виявила порушення під час виборів мера Кривого Рогу – Ємець


Леонід Ємець

Тимчасова спеціальна комісія Верховної Ради України виявила порушення під час повторних виборів міського голови Кривого Рогу. Про це повідомив голова комісії, народний депутат України Леонід Ємець на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, це – проміжне рішення, тепер комісія має встановити, чи вплинули порушення на результати виборів.

«Сьогодні тимчасова спеціальна комісія визначила, що вбачає наявність порушень під час повторних виборів міського голови Кривого Рогу. Це – проміжне рішення. Тепер завдання комісії розібратись, чи призвели ці порушення до викривлення волевиявлення громади Кривого Рогу», – заявив депутат.

Водночас один із членів комісії, народний депутат від «Опозиційного блоку», криворіжець Костянтин Павлов через свою прес-службу поширив заяву про те, що вважає проміжне рішення комісії «абсолютно незаконним».

«Формулювання про те, що під час виборів в Кривому Розі були допущені якісь порушення, не має ніякого відношення до фальсифікацій», – йдеться в заяві Павлова.

За його словами, комісія не може робити висновки щодо виборів в Кривому Розі, оскільки досі не вивчені всі матеріали, що стосуються виборчого процесу в місті.

«Досі не отримані дані з державного реєстру, не отримані інші матеріали, щодо яких комісія відправляла запити. Враховуючи те, що до кінця часу роботи комісії є ще два тижні, необхідно детально і скрупульозно розглянути всі дані, які стосуються проведення виборчого процесу в Кривому Розі, а не намагатися шляхом політичного тиску проштовхувати необхідні «Самопомочі» рішення», – зазначив народний депутат.

Майже три тижні в Кривому Розі тривають акції протесту проти визнання результатів виборів міського голови. За офіційними даними, на виборах 15 листопада в Кривому Розі за чинного міського голову, представника «Опозиційного блоку» Юрія Вілкула проголосували 50,21% виборців, а за його суперника, висуванця «Об’єднання «Самопоміч» Юрія Милобога – 49,79%. Різниця між кандидатами – 752 голоси. Вілкул вже склав присягу міського голови.

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG