Доступність посилання

ТОП новини
14 Грудень 2018, Київ 03:04

Часу на переформатування влади немає – Заліщук про сигнали Байдена


Народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Світлана Заліщук

Народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Світлана Заліщук заявляє, що серед головних меседжів віце-президента США Джозефа Байдена до громадськості є те, що в української влади нині немає часу на перезавантаження. Про це вона сказала в коментарі Радіо Свобода.

«Джозеф Байден говорив про очікування єдності від сьогоднішньої влади і відсутності можливості в нас на перезавантаження: немає часу на дострокові вибори, немає часу на чвари якісь», – сказала Заліщук.

За її словами, Байден акцентував під час круглого столу з реформаторами на тому, що США бачать певний поступ в здійсненні реформ Україною, але для ефективного руху далі потрібна єдність всіх гілок влади.

«Є прогрес, приміром, у тій же антикорупційній реформі, на рівні ухвалення законів, на рівні створення нових органів. Але для того, щоб рухатися далі і ефективно їх втілювати, просто немає можливості зараз переформатовувати уряд», – поділилася враженнями про розмову з Байденом депутат Заліщук.

Віце-президент США Джозеф Байден, який прибув до Києва 6 грудня і вже зустрівся з громадськістю, президентом і прем’єром, сьогодні о 11:00 виступить у Верховній Раді.

Востаннє серед американських високопосадовців у Раді виступав у 1991 році Джордж Буш.

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG