Доступність посилання

ТОП новини
13 Листопад 2018, Київ 07:02

У Росії вийшов на свободу один із засуджених у «Болотній справі»


Денис Луцкевич

Засуджений у Росії у «Болотній справі» Денис Луцкевич вийшов на свободу. Він перебував в ув’язненні 3,5 року. Біля воріт колонії в Тульській області Росії після звільнення 8 грудня його зустріли члени сім’ї і друзі.

Студент Університету гуманітарних наук Луцкевич був затриманий 9 червня 2012 року. Йому висунули звинувачення в участі у масових заворушеннях і в застосуванні насильства проти співробітників поліції в ході опозиційної акції 6 травня на Болотній площі в Москві.

За версією слідчих, Луцкевич зірвав захисний шолом з одного з поліцейських і кидав каміння в співробітників правоохоронних органів. Активіст провини не визнав. За словами очевидців, на Болотній площі Луцкевича жорстоко побили поліцейські.

На даний час в ув’язненні залишаються п’ятеро засуджених у «Болотній справі»: Андрій Барабанов, Сергій Кривов, Олександр Марголін, Олексій Гаскаров і Дмитро Ішевський. Ще двоє активістів – Сергій Удальцов і Леонід Развозжаєв – були засуджені до чотирьох з половиною років позбавлення волі за звинуваченням в «організації заворушень» 6 травня 2012 року.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG