Доступність посилання

ТОП новини

Журналістам заборонили відеозйомку на процесі Савченко


Надія Савченко
Надія Савченко

Суд у Донецьку Ростовської області Росії, який розглядає справу громадянки України Надії Савченко, після обідньої перерви заборонив журналістам відеозйомку в залі засідань. Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, причину такого рішення не пояснили.

Суд сьогодні допитує свідка захисту, сестру Надії Савченко Віру. Вона розповіла, що в полон Савченко потрапила, не маючи з собою ні речей, ні документів. Вони були захоплені разом з автомобілем Віри.

Віра Савченко також розповіла, що двічі їздила до Луганська домовлятися про обмін сестри. «Під час другої поїздки до Луганська мене взяли в полон. У підвалі я провела добу. Мене залякували, відібрали телефон», – сказала вона.

Адвокат Ілля Новіков заявив, що хоче запросити до суду як свідків захисту колишніх бійців, які побували в полоні разом з Надією Савченко.

Під час допиту 7 грудня інший свідок захисту, голова Центру визволення полонених Володимир Рубан заявив, що в обмін на Надію Савченко бойовикам були готові віддати кількох їхніх людей, затриманих владою України.

Минулого тижня сторона звинувачення завершила подання доказів у суді у справі Надії Савченко.

Надію Савченко у Росії звинувачують у вбивстві двох співробітників російського телебачення, а також у замаху на вбивство групи сепаратистів і незаконному перетині російського кордону.

Савченко та її захист звинувачення відкидають і заявляють, що на момент загибелі російських журналістів її вже захопили в полон сепаратисти, які потім примусово переправили її до Росії.

XS
SM
MD
LG