Доступність посилання

ТОП новини

Енергоміст з Росією до Криму відключили для ремонту


©Shutterstock
©Shutterstock

Постачання електроенергії з території Кубані до Криму енергомостом призупинять на вісім годин для ремонту, повідомляють в «уряді» окупованого Криму.

«Для проведення ремонтних робіт на лінії електропередачі, орієнтовно з 23 годині 11 грудня до 7:00 ранку 12 грудня, буде відключена КВЛ 220кВ Камиш-Бурун-Тамань», – ідеться в повідомленні.

У п'ятницю, 11 грудня, «влада» анексованого Криму оголосила про зниження лімітів поставок електроенергії декільком кримським районам, а також місту Сімферополю. За повідомленням «міністерства внутрішньої політики, зв’язку та інформації» Криму, це пов'язано з «підготовкою до введення другої нитки енергомосту «Кубань – Крим».

Наприкінці листопада через пошкодження опор ліній електропередач у Херсонській області електроенергія припинила надходити на територію півострова з материкової частини України. Крим забезпечують електроенергією, виробленою джерелами власної генерації, дизельними генераторами, завезеними з Росії, а також енергомостом з Кубані, першу чергу якого 2 грудня запустив президент Росії Володимир Путін.

8 грудня, за погодженням із Меджлісом кримських татар і штабом акції з блокади Криму, поставку електрики з енергосистеми України до Криму відновили однією ЛЕП.

У «кримському управлінні» МНС Росії заявили, що півострів забезпечений електроенергією на 845,8 МВт, з яких майже половину генерують власні джерела півострова.

XS
SM
MD
LG