Доступність посилання

ТОП новини

Під посольством Росії у Празі провели пікет проти «імперіалістичної політики Кремля»


Фото у Facebook користувача Michal Majzner‎
Фото у Facebook користувача Michal Majzner‎

У суботу, 12 грудня, під стінами посольства Росії у Празі відбувся пікет на підтримку московського «Маршу змін» та проти «імперіалістичної політики Кремля». Кілька активістів прийшли під стіни дипломатичної установи із написами на плакатах: «Годі обманювати й убивати», «No Putin, no war», «Дотримуйтесь вашої конституції» тощо.

Крім того, серед гасел, з якими прийшли під російське посольство у чеській столиці було і «Свободу Савченко, Сенцову, Кольченку».

Акція була мирною, охорона посольства не чинила спротиву активістам.

Напередодні акції її учасники поширили заяву, в якій зазначили, що йдуть 12 грудня до посольства своєї країни в Чеській республіці, щоб «висловити протест проти імперіалістичної політики Кремля, порушення президентом міжнародних і російських законів, ігнорування владою економічної катастрофи і нагнітання політичного та пропагандистського терору всередині країни».

Крім того, протестувальники заявляли, що виступають проти анексії Криму, війни в Україні та Сирії, а також висловлюють солідарність з активістами московського «Маршу змін» у День Конституції Росії 12 грудня.

Водночас учасники, забороненого московською мерією, «Маршу змін» повідомляють вже про кількадесят затриманих поліцією учасників, серед яких і лідер партії «Яблуко» Сергій Мітрохін.

12 грудня в Росії відзначають День Конституції.

XS
SM
MD
LG