Доступність посилання

ТОП новини

Кримчан інструктують, як користуватися електрогенераторами, бо почастішали отруєння


Російське Міністерство з надзвичайних ситуацій оприлюднило рекомендації щодо роботи з електрогенераторами. У відомстві пояснюють це тим, що за останні два тижні в анексованому Росією українському Криму почастішали випадки отруєння мешканців багатоквартирних і приватних будинків чадним газом, який виділяється під час роботи електрогенераторів.

Зокрема, кримчанам радять не вмикати пристрій у приміщенні, а також не пускати до нього дітей і тварин.

У відомстві нагадують, що чадний газ дуже токсичний.

З 22 листопада через підрив електроопор у Херсонській області була знеструмлена лінія «Каховська – Титан», припинилася подача електроенергії до Криму. Крим став забезпечуватися електроенергією, виробленою джерелами кримської генерації, дизельними генераторами, завезеними з Росії, а також по енергомосту з російської Кубані, який 2 грудня запустив президент Росії Володимир Путін.

Подача електроенергії на півострів відновилася 8 грудня зі згоди учасників акції блокади Криму. Після цього на території Криму почастішали аварії в енергомережах.

11 грудня в окупаційному «уряді» Криму заявили про тимчасове припинення енергопостачання з території Кубані першою ниткою енергомосту через потребу у ремонті.

XS
SM
MD
LG