Українські біатлоністки виграли дві «бронзи» за один день

Українська естафета вдало виступає нам престижних стартах уже не перший рік. Зліва направо розташувалися Юлія Джима, Валя Семеренко, Олена Підгрушна та Віта Семеренко (її зараз замінила Ольга Абрамова) після перемоги в німецькому Обергофі у 2012 році

Представниці українського біатлону двічі впродовж неділі, 13 грудня, стали бронзовими призерами престижних змагань. Найціннішу нагороду здобула збірна на другому етапі Кубка світу з біатлону, який завершився в австрійському Хохфільцені.

Юлія Джима, Ольга Абрамова, Валя Семеренко та Олена Підгрушна були швидкими на дистанції, і цього вистачило для третього місця слідом за командами Італії та Німеччини. Певний резерв українки мають у стрільбі, бо для того, щоб закрити 40 мішеней, вони використали 50 патронів. Коли б промахів було на два-три менше, «синьо-жовті» могли б претендувати і на перемогу – на фініші відставання Підгрушної від італійсько-німецького тандему склало лише 13 секунд.

Також третьою фінішувала в гонці переслідування на етапі менш престижного Кубка Міжнародного союзу біатлоністів Ірина Варвинець, яка в суботу стала переможницею спринту. Через три промахи в стрільбі вона пропустила вперед росіянку Галину Нечкасову та француженку Хлою Шевальє.

З огляду на особисті успіхи, Варвинець уже невдовзі може приєднатися до головної команди, яка наступного тижня виступатиме на третьому етапі Кубка світу в словенській Поклюці.