Доступність посилання

ТОП новини
23 Лютий 2018, Київ 10:52

Редакція новоствореного проекту «Ехо Києва» розташувалася в Києві у будівлі, якої немає. Це з’ясував кореспондент Радіо Свобода, який вирушив за вказаною на сайті проекту адресою – Київ, бульвар Верховної Ради, 2.

Бульвар починається з будинку без розпізнавальних знаків, його юридична адреса 1-а.

Навпроти цієї п’ятиповерхівки така ж, але її адреса: вулиця Тампере, 17/2. У будинку немає ніяких офісних приміщень.

Зліва від цієї багатоповерхівки значну площу займає собор Архангела Михаїла – остання будівля на проспекті Миру.

Ще до будівництва церкви саме на цій території київські архітектори планували звести житлові будинки з адресами: бульвар Верховної Ради 2, 4 і 6. Але, як кажуть місцеві жителі, будинків із такими номерами так досі й немає.

Перша будівля в цьому ряду з парною нумерацією – Дарницький районний РАЦС, що примикає до житлового будинку. У РАЦСу і житлового будинку одна і та ж адреса: бульвар Верховної Ради 8/17 і 8/20.

Як повідомляє «Телекритика», другий тиждень в Україні в тестовому режимі працює сайт під назвою «Ехо Києва». Зовні ресурс дуже схожий на популярне російське інтернет-видання «Ехо Москви». У рубриці «Про нас» «Еха Києва» зазначено, що головним редактором цього видання є Леся Рябцев, колишня співробітниця «Еха Москви».

Водночас головний редактор і співвласник радіостанції «Ехо Москви» Олексій Венедиктов заявив, що сайт «Ехо Києва» не має ніякого відношення ні до його радіостанції, ні до редакції.

Ваша думка

Показати коментарі

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG