Доступність посилання

ТОП новини
23 Лютий 2018, Київ 05:02

Івано-франківські активісти поскаржилися омбудсмену на дії міськради


Громадські активісти Івано-Франківська направили скаргу до уповноваженого Верховної Ради з прав людини через «неправомірні дії Івано-Франківської міської ради». Про це повідомив керівник коаліції «Прозорі ради» Максим Кицюк.

За його словами, попри підписані керівниками різних політичних сил меморандуми з коаліцією «Прозорі ради», деякі з партій не виконують зобов’язання.

«На першій сесії ми побачили, що ці обіцянки не виконані. Є пряма норма Закону України про оприлюднення проектів рішень за 20 днів. Цього не було зроблено. І ні громадськість, і навіть депутати не могли ознайомитись з проектом рішень і побачити, кого висуватимуть на секретаря, кого будуть висувати в постійні депутатські комісії і які депутатські комісії можуть бути сформовані», – сказав Кицюк.

Водночас коаліція «Прозорі ради» висловила підтримку трьох адміністративних позовів, які подали в Івано-Франківський міський суд представники громадянського руху «Чесно», депутатських фракцій «Укроп» та «Самопоміч» з вимогою скасувати рішення першої сесії Івано-Франківської міської ради.

На першій сесії створили комісії міської ради, затвердили регламент виконавчого комітету і його склад, обрали заступників міського голови. Активісти вважають, що такі рішення не можна було ухвалювати.

Міський голова Руслан Марцінків не погоджується із звинуваченнями про порушення регламенту.

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG