Доступність посилання

ТОП новини

Речниця Кучми: у Мінську проходить засідання контактної групи за участю сепаратистів


Учасники переговорів щодо врегулювання ситуації на Донбасі, архівне фото
Учасники переговорів щодо врегулювання ситуації на Донбасі, архівне фото

У Мінську Тристороння контактна група щодо врегулювання ситуації на Донбасі проводить засідання за участю сепаратистів. Про це повідомляє прес-секретар представника України в контактній групі, екс-президента України Леоніда Кучми Дарина Оліфер на своїй сторінці у Facebook.

Вона зауважила, що сьогодні також провели засідання підгрупи з питань безпеки, з політичних та гуманітарних питань.

Координатори цих підгруп від ОБСЄ наразі оприлюднюють доповідь про результати своєї роботи, додала Оліфер.

Близько двох годин тому розпочалася зустріч Тристоронньої контактної групи. Це передостання в цьому році зустріч контактної групи, українська сторона на переговорах про теми сьогоднішніх перемовин не повідомляла.

Водночас представники сепаратистів від угруповання «ДНР» на своїх сайтах повідомляли, що серед тем обговорення буде питання проведення виборів на окупованих територіях Донбасу, конституційна реформа в Україні і особливий статус Донбасу. Повідомляється також, що підгрупа з питань безпеки буде обговорювати дотримання режиму припинення вогню і розмінування, гуманітарна підгрупа зосередиться на вирішенні проблем обміну полоненими за схемою «всіх на всіх» та амністії учасників конфлікту. Засідання економічної підгрупи не буде.

Раніше на Донбасі було відносне затишшя, проте від листопада все частіше повідомляється про порушення режиму припинення вогню на Донбасі. Українські військові і сепаратисти продовжують звинувачувати одне одного у обстрілах на Донбасі.

XS
SM
MD
LG