Доступність посилання

ТОП новини

Адвокат: свобода Савченко можлива лише за результатом політичного тиску


Надія Савченко
Надія Савченко

Громадянка України Надія Савченко, яку судять в Росії, зможе вийти на свободу лише за результатом політичного тиску на російську владу, заявляє один з її адвокатів Микола Полозов.

«Після вироків Солошенку, Сенцову, Кольченку очевидно, що свобода Савченко можлива тільки за підсумком політичного тиску. Вся віртуозна «процесуалістика», в умовах відсутності суду, може бути тільки фоном для ухвалення політичних рішень», – написав Полозов у Twitter.

Суд у Донецьку Ростовської області Росії сьогодні продовжує розгляд справи Савченко. Другий тиждень свої докази надає сторона захисту у справі. За словами адвокатів, за цей час Донецький суд не долучив жодного документа, наданого захистом, про невинуватість Савченко.

Надію Савченко у Росії звинувачують у вбивстві двох співробітників російського телебачення, а також у замаху на вбивство групи сепаратистів і незаконному перетині російського кордону.

Савченко та її захист звинувачення відкидають і заявляють, що на момент загибелі російських журналістів її вже захопили в полон сепаратисти, які потім примусово переправили її до Росії.

Адвокат Ілля Новіков заявив, що захист не оскаржуватиме рішення російського суду першої інстанції, яким би воно не було. За його словами, на цьому наполягає сама Надія Савченко.

XS
SM
MD
LG