Доступність посилання

ТОП новини
15 Жовтень 2018, Київ 11:53

Головою Дніпропетровської облради став представник БПП, першим заступником – представник «Відродження»


Головою Дніпропетровської обласної рад обрали радника голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації, депутата обласної ради від «Блоку Петра Порошенка» Гліба Пригунова.

На першій сесії облради нового скликання за кандидатуру Пригунова, яка була єдиною, проголосували 68 із 109 зареєстрованих у залі депутатів.

Підтримати кандидатуру Пригунова як єдиного кандидата від «більшості» попросив підтримати депутат Дніпропетровської облради від партії «Відродження» Святослав Олійник.

Самого Олійника у середу на сесії обрали першим заступником голови облради. За його кандидатуру проголосували 68 депутатів.

Дніпропетровську обласну раду попереднього скликання очолював регіонал Євген Удод.

Напередодні у Дніпропетровській обласній раді нового скликання була створена коаліція, до неї увійшли 74 зі 120 депутатів облради. Більшість сформували депутати від 6 партій: «Укроп», «Блок Петра Порошенка», «Відродження», «Батьківщина», «Самопоміч» та Радикальної партії Олега Ляшка. «Опозиційний блок» не увійшов до коаліції.

У листопаді обласна ТВК оприлюднила результати виборів до облради: до облради нового скликання увійшли 7 політичних сил – «Опозиційний блок» (33,82%, це 46 мандатів), «Укроп» (18,31%, 25 мандатів), Блок Петра Порошенка (10,27%, 14 мандатів), «Відродження» (7,82%, 10 мандатів), ВО «Батьківщина» (6,64%, 9 мандатів), Радикальна партія (6,06%, 8 мандатів) та «Самопоміч» (5,69%, 8 мандатів).

Recommended

XS
SM
MD
LG