Доступність посилання

ТОП новини

США і Росія разом працюють над резолюцією ООН щодо тиску на ісламістів


Виконувач обов’язків заступника міністра фінансів США з питань протидії тероризмові і фінансової розвідки Адам Зубін
Виконувач обов’язків заступника міністра фінансів США з питань протидії тероризмові і фінансової розвідки Адам Зубін

США і Росія разом працюють над новою резолюцію Ради безпеки ООН щодо тиску на шляхи фінансування угруповання «Ісламська держава».

За словами Адама Зубіна, виконувача обов’язків заступника міністра фінансів США з питань протидії тероризмові і фінансової розвідки, резолюція повною мірою криміналізує фінансування тероризму і є продовженням політики, яка проводилася щодо фінансування угруповання «Аль-Каїда» після терористичного нападу у США 11 вересня 2001 року.

Адам Зубін наголосив, що угруповання «Ісламська держава», яке захопило значні території в Іраку та Сирії, отримує близько 400 мільйонів доларів щорічно від продажу нафти та газу.

Нафтові родовища, на захоплених ісламістами територіях, є головними мішенями повітряних ударів, які завдає міжнародна коаліція США по позиціях угруповання «Ісламська держава» в Іраку та Сирії.

17 грудня міністри фінансів країн, які входять до Ради безпеки ООН, зустрінуться 17 грудня у Нью-Йорку для обговорення резолюції щодо фінансового тиску угруповання «Ісламська держава».

XS
SM
MD
LG