Доступність посилання

ТОП новини

СБУ і МВС: депутатів Ляшка та Лещенка не прослуховували


 Сергій Лещенко
Сергій Лещенко

Служба безпеки та міністерство внутрішніх справ України не прослуховували телефони народних депутатів Олега Ляшка та Сергія Лещенка. Таку відповідь ці відомства надали комітету з питань запобігання і протидії корупції.

«За наслідками розгляду звернення щодо фактів незаконного проведення оперативно-розшукових заходів у діяльності оперативних підрозділів СБУ, МВС і ДФС не виявлено. Клопотання про надання дозволу на проведення прослуховування працівниками відповідного департаменту Генпрокуратури не погоджувалося. Інформація надана і за підписом голови СБУ Василя Грицака», – зачитав офіційну відповідь голова комітету, народний депутат від «Самопомочі» Єгор Соболєв.

Про прослуховування його телефонів лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив на засіданні антикорупційного комітету 19 листопада.

«Це незаконні дії, які заборонені Конституцією, законом про статус народного депутата і Кримінальним процесуальним кодексом», – сказав тоді Ляшко.

Він також заявив, що таке саме прослуховування відбувається щодо народного депутата Сергія Лещенка з фракції «Блоку Петра Порошенка» та інших депутатів.

Ляшко запропонував антикорупційному комітету Ради звернутися до ГПУ і СБУ і витребувати всі матеріали щодо можливого прослуховування народних депутатів.

XS
SM
MD
LG