Доступність посилання

ТОП новини

Затвердження неузгодженого з МВФ бюджету України загрожує припиненням фінансування – Ліптон


Перший заступник директора-розпорядника МВФ Дейвід Ліптон різко розкритикував наміри депутатів Верховної Ради України ухвалити державний бюджет на 2016 рік із параметрами, відмінними від узгоджених фондом та українським урядом.

«Затвердження бюджету, який відхиляється від програмних цілей на 2016 рік і в середньостроковій перспективі перерве програму (співпраці з МВФ – ред.), неминуче припинить міжнародне фінансування», – ідеться в поширеній прес-службою МВФ заяві Ліптона.

За словами першого заступника директора-розпорядника фонду, з урядом України узгоджені заходи для зниження загального дефіциту бюджету до 3,7% від ВВП, що є ключовою умовою для завершення програми розширеного фінансування.

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман закрив 17 грудня позачергове пленарне засідання парламенту, присвячене розгляду проекту держбюджету та податкової реформи. Він зазначив, що робота депутатів продовжиться в комітетах.

Уряд та депутати дійшли згоди, що роботу над новим Податковим кодексом продовжать наступного року. Як повідомив Гройсман,для цього буде створена робоча група, до якої увійде, зокрема, прем’єр-міністр Арсеній Яценюк.

10 грудня Кабінет міністрів України затвердив проект Податкового кодексу і державного бюджету на 2016 рік, який на ньому базується.

XS
SM
MD
LG