Доступність посилання

ТОП новини
20 Січень 2019, Київ 17:06

Адвокати в суді зачитали заяву Савченко про взяття Корбана на поруки


Геннадій Корбан

Адвокати лідера партії «Укроп» Геннадія Корбана зачитали заяву української громадянки і народного депутата Надії Савченко, яку утримують у СІЗО в Росії, про взяття Корбана на поруки і просять змінити йому міру запобіжного заходу.

Зокрема, адвокати Корбана Олександр Лисак і Оксана Томчук просять змінити йому домашній арешт з цілодобового на обмежений у часі: від 22:00 до 6:00, а також зняти електронний браслет.

Крім Надії Савченко, за словами захисників, взяти Корбана на поруки й інші депутати.

Сторона обвинувачення виступила проти зміни запобіжного заходу для Корбана.

Печерський районний суд Києва розпочав 18 грудня розгляд клопотання захисту лідера партії «Укроп» Геннадія Корбана щодо зміни запобіжного заходу. Корбан спостерігає за ходом засідання за допомогою відеозв’язку, перебуваючи в Жовтневому суді Дніпропетровська.

31 жовтня лідера партії «Укроп» затримала СБУ, оголосивши йому про підозру за низкою статей Кримінального кодексу, серед яких створення злочинного угруповання. Корбан всі звинувачення відкидає. Згодом силовики перевезли його до Києва.

Печерський районний суд Києва виніс рішення про домашній арешт Корбана на два місяці – до 31 грудня 2015 року включно. У постанові визначено, що Корбан має носити електронний засіб контролю.

1 грудня Апеляційний суд Києва залишив без змін ухвалу Печерського районного суду.

Рішення Печерського райсуду оскаржили і захисники Корбана, і Генпрокуратура. Захист вважає обраний судом запобіжний захід незаконним і необґрунтованим, а ГПУ вимагає арешту Корбана.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG