Доступність посилання

ТОП новини
17 Листопад 2018, Київ 20:08

У Дніпропетровську головна ялинка «переїхала» подалі від Алеї Героїв


У Дніпропетровську ввечері в суботу, 19 грудня, урочисто відкрили головну обласну ялинку.

Цього року вона розміщена в новому місці – у сквері неподалік від облдержадміністрації, на відміну від минулого року, коли ялинка і зона розваг були розташовані біля меморіальної Алеї Героїв Небесної сотні та АТО, що викликало неоднозначні реакції жителів.

За даними з облдержадміністрації, сама ялинка має принципово нову конструкцію – від використання живих хвойних дерев вирішили відмовитися, інсталяцію створили з великих кульок, що імітують цукерки. Поряд встановили нову систему ілюмінації й підсвічування.

Як запевнили в ОДА, головна ялинка області – енергоощадна: за місяць, доки вона стоятиме, витрати на електрику складуть всього 108 гривень.

Ялинка та її атрибути надані спонсорами, оплати потребує тільки споживання електроенергії, зазначили в ОДА.

Біля ялинки змонтували сцену для виступу артистів, проведення конкурсів, вікторин, поряд – новорічне містечко з розвагами, продажем їжі та сувенірів.

Тут же відкрили волонтерський центр зі збору іграшок для дітей із зони АТО.

На відкриті ялинки діти й дорослі разом зі священиками УПЦ Київського патріархату помолились за мир і добробут України, пролунали традиційні українські колядки.

Популярною серед відвідувачів цього вечора була спеціальна телефонна кабінка «для зв’язку зі Святим Миколаєм», де діти по телефону розповідали волонтерам про свої мрії та бажання.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG