Доступність посилання

ТОП новини
16 Січень 2019, Київ 07:28

У Запоріжжі відбулася акція на підтримку підозрюваних у вбивстві Бузини


19 грудня в Запоріжжі на майдані Героїв Революції відбулася акція «Волю в’язням режиму!», організована активістами «Правого сектору». У ній взяли участь близько 30 людей, які роздавали на вулиці перехожим інформаційні листівки. Вони також сфотографувалися під стінами обласної ради з плакатами «Волю в'язням режим!».

«Ми вимагаємо звільнити всіх політв’язнів, які незаконно ув’язнені. Стільки патріотів сидить зараз за гратами. А щодо сепаратистів ми чомусь не спостерігаємо, що СБУ працює. Центром проведення акції виступає осередок «Правого сектору» в Києві – він запрошує всі осередки в усіх містах не мовчати», – розповів «Артист», командир роти 18-го запасного батальйону Добровольчого українського корпусу «Правого сектору».

До акції також приєднався представник Громадської ради при облдержадміністрації Євген Старінцев, який приніс з собою плакат з написом англійською «Freedom Savchenko». Свої дії активіст пояснив тим, що акція заявлена як захід на підтримку всіх політв’язнів.

«Я сьогодні вийшов підтримати хлопців, бо вони хочуть виступити пікетом за волю усіх політв’язнів. Будь-який уряд, наш чи чужий, якщо починає плодити політв’язнів, стає режимом, перетворюється на хунту. Я вийшов особисто на одиночний пікет за політв’язнів, що ув’язнені і в нашій країні, і в сусідній, і в інших», – розповів Євген Старінцев.

Схожі акції на підтримку Медведька й Поліщука відбулися 19 грудня і в інших містах України, зокрема, в Києві.

Олеся Бузину застрелили 16 квітня в Києві біля будинку, де він жив. У виконанні вбивства підозрюють Дениса Поліщука та Андрія Медведька. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявляв, що слідство має прямі докази участі двох підозрюваних у цьому злочині. Адвокати Медведька та Поліщука заявляли про фальсифікацію ДНК-експертизи в цій справі і про алібі підозрюваних.

9 грудня Печерський суд Києва відпустив з-під варти під домашній арешт на 2 місяці одного з підозрюваних Дениса Поліщука. Андрій Медведько залишається під вартою, оскільки суд продовжив його арешт до 31 січня 2016 року.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG