Доступність посилання

ТОП новини

Прем’єр самопроголошеної Абхазії приїхав до Криму


У Крим приїхав прем’єр самопроголошеної Абхазії Артур Міквабія, 20 грудня 2015 року
У Крим приїхав прем’єр самопроголошеної Абхазії Артур Міквабія, 20 грудня 2015 року

У Крим прилетів Артур Міквабія – прем’єр-міністр Абхазії, яка є сепаратистським регіоном Грузії. В аеропорту «Сімферополь» його зустрів російський глава Криму Сергій Аксьонов.

«Артур Міквабія планує провести робочу зустріч з повноважним представником президента Російської Федерації в Кримському федеральному окрузі Олегом Белавенцевим, Сергієм Аксьоновим, міністрами економіки, промислової політики, транспорту республіки Крим», – повідомляє прес-служба російського уряду Криму.

Артур Міквабія також планує відвідати Ялту.

У ніч з 7 на 8 серпня 2008 року російські військові увійшли до Грузії після спроби Тбілісі відновити контроль над самопроголошеними республіками Південна Осетія і Абхазія. У результаті 5-денної війни Росія визнала незалежність двох грузинських регіонів - Абхазії і Південної Осетії і ввела додаткові війська і озброєння на свої військові бази на цих територіях. Усі держави світу, за винятком Росії, Венесуели, Нікарагуа і Науру, визнають ці регіони територією Грузії, окупованою Росією.

Верховна Рада України офіційно оголосила початком тимчасової окупації Криму Росією 20 лютого 2014 року. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».

XS
SM
MD
LG