Доступність посилання

ТОП новини
12 Грудень 2018, Київ 04:59

У Дніпропетровській міськраді забракло голосів, щоб обрати секретарем представника БПП


Ілюстраційне фото

Після перерви в пленарному засіданні першої сесії Дніпропетровської міської ради депутати знову зібралися в залі й намагались обрати секретаря міської ради. Однак у міськраді забракло голосів, щоб секретарем став представник «Блоку Петра Порошенка» Каміль Примаков, кандидатура якого була висунута міським головою Борисом Філатовим.

За Примакова проголосувало 30 депутатів за необхідних 33. Перед голосуванням голова фракції «Опозиційний блок» Наталія Начар’ян заявила, що представники її політичної сили не підтримують кандидатуру Каміля Примакова і попросила «погасити» бюлетені, розраховані на її фракцію. Їй відмовили.

За результатами голосування, 7 депутатів висловились проти, 25 – не голосували, три бюлетені були визнані недійсними.

Депутати, які не підтримали кандидатуру Каміля Примакова на посаду секретаря, заявили, що мають свою – лідера «Громадської сили» Загіда Краснова. А втім, міський голова Борис Філатов зауважив, що у порядку денному в понеділок було лише питання про голосування за кандидатуру, внесену міським головою, і закрив засідання.

До Дніпропетровської міської ради нового скликання за підсумками виборів 25 жовтня пройшло п’ять партій. До міської ради обрано 25 депутатів від «Опозиційного блоку» (майже 30,6% голосів, 21 – від «Укропу» (25%), 7 – від «Громадської сили» (9%), 6 – від Блоку Петра Порошенка (7,5% голосів), 5 – від «Самопомочі» (5,9%). Міська рада загалом налічує 64 депутати.

Recommended

XS
SM
MD
LG