Доступність посилання

ТОП новини

Суд у Москві розгляне продовження домашнього арешту Шаріної – адвокат


Наталія Шаріна
Наталія Шаріна

Суд у Росії розгляне клопотання слідства про продовження домашнього арешту для директора Бібліотеки української літератури Наталії Шаріної 25 грудня, повідомляє її адвокат Іван Павлов. В інтерв’ю «Інтерфаксу» він заявив, що справу розглядатиме Пресненський суд Москви.

Раніше 22 грудня Павлов повідомив РБК про можливу ліквідацію бібліотеки. За його словами, у січні приміщення перейде з ведення московського департаменту культури до департаменту національної політики, міжрегіональних зв’язків і туризму, після чого там буде створено мультимедіацентр східнослов’янських народів.

Голова департаменту національної політики, міжрегіональних зв’язків та туризму Москви Володимир Черников, своєю чергою, заявив, що йдеться про реформування бібліотеки, а не про її ліквідацію.

Наталію Шаріну затримали 28 жовтня після того, як слідчі нібито знайшли в українській бібліотеці екстремістську літературу. Наразі Шаріна перебуває під домашнім арештом. Щодо неї порушили кримінальну справу про розпалювання національної ненависті і ворожнечі. Наталія Шаріна провини не визнає. У листопаді правозахисний центр «Меморіал» визнав її політв’язнем.

XS
SM
MD
LG