Доступність посилання

ТОП новини
14 Грудень 2018, Київ 02:22

Яценюк заявляє про готовність працювати з парламентом щодо держбюджету-2016 до 31 грудня


Арсеній Яценюк

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявляє про готовність уряду працювати з парламентом щодо держбюджету на 2016 рік до 31 грудня.

«Якщо треба буде святкувати депутатам новий рік у стінах парламенту – значить там його і будемо відзначати, разом з урядом. Ми знайдемо можливість, щоб Україна отримала бюджет до 2016 року. Санта Клауса на 31 число (31 грудня – ред.) я вам обіцяю прямо у стінах Верховної Ради, якщо бюджет не буде прийнятий. Я не переконаний, що буде Санта Клаус, якщо бюджет не буде прийнятий», – заявив Яценюк.

Прем’єр заявляє, що «безвідповідальність окремих фракцій і депутатів» може призвести фактично до «економічної катастрофи».

«До відсутності пенсій, зарплат, відсутності фінансування армії, шкіл, лікарень - фактично до економічної катастрофи країни, - наголосив очільник уряду. - Я цього не допущу».

Очікується, що 24-25 грудня відбудеться розгляд проекту держбюджету з пропозиціями профільного комітету та ухвалення його Верховною Радою в цілому.10 грудня Кабінет міністрів України затвердив проект Податкового кодексу і державного бюджету на 2016 рік, який на ньому базується.

Після цього,17 грудня на засіданні Верховної Ради обговорювався законопроект щодо внесення змін до Податкового кодексу України та проект держбюджету на 2016 рік. Уряд та парламентарі дійшли згоди, що роботу над новим Податковим кодексом продовжать наступного року, а держбюджет на 2016 року базуватиметься на відкоригованому чинному Податковому кодексі.

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG