Доступність посилання

ТОП новини
21 Січень 2019, Київ 14:17

Міноборони перевіряє факти потрапляння армійського взуття на ринок


Нові українські берці на військовому 72-ї окремої механіхованої бригади, Волновахський район, 25 вересня 2015 року

Міністерство оборони України перевіряє факти потрапляння партії армійського взуття на ринок Дніпропетровська. Про це 24 грудня повідомили у прес-службі відомства.

За офіційними даними, для встановлення шляхів надходження армійського взуття виробника «ТАЛАН» на ринок триває перевірка, яку проводить Військова служба правопорядку у Збройних Силах України.

«Для переходу військовослужбовців на носіння взуття нового зразка, з листопада цього року Тилом Збройних Сил України організовано вилучення з військових частин черевиків старого зразка, після чого відбувалася видача черевиків з високими берцями нового зразка. Видачу з центрів забезпечення речового майна, у тому числи і взуття, організовано згідно із заявками з військових частин», – зазначили в українському оборонному відомстві.

У Міноборони України також поінформували, що у випадку отримання розміру взуття, що не підходить військовослужбовцю, він зобов’язаний здати його на склад та подати заявку на необхідний розмір. Відповідальність за це покладено на начальників речової служби та командирів підрозділу.

У Міноборони попросили громадян повідомляти на «гарячу» лінію про факти незаконної торгівлі військовим майном.

Минулого тижня волонтер з Дніпропетровська Юрій Мисягін на своїй сторінці у Facebook оприлюднив інформацію про виявлений ним продаж армійського взуття в кількох точках Дніпропетровська

За його словами, це не перший випадок продажу взуття, маркованого ЗСУ.

«Були гучні заяви, що берці, які виробляють тільки для ЗСУ України, ніде купити неможливо. Це власність МО. Що маємо ... Місто Дніпропетровськ. Ринок на вул. Боброва, вхід з боку Слов'янського ринку. Берці виробництва ТОВ «Таланлегпром». Вибір прекрасний. Продають багато продавців. Я нарахував тільки 5 точок. Всі берці нові. Розмірний ряд від 41 до 45. Ціни від 800 до 1000 грн. Навіть коробки стоять з маркуванням «Талан», – заявив Юрій Мисягін.

XS
SM
MD
LG