Доступність посилання

ТОП новини
22 Січень 2019, Київ 20:27

Адвокати заявляють про погіршення стану Корбана в суді


Геннадій Корбан

У засіданні Дніпровського районного суду Києва з обрання запобіжного заходу лідеру партії «Укроп» Геннадію Корбану оголошена чергова перерва після того, як адвокати заявили про погіршення стану підозрюваного.

Цьому оголошенню передувало оприлюднення лікарями, присутніми поблизу Корбана, даних про підвищення тиску пацієнта. У цей момент адвокат Оксана Томчук виголошувала клопотання про відвід слідчого судді Чауса.

Перед тим Корбана доставили в приміщення Дніпровського районного суду Києва для участі в засіданні. Раніше суд задовольнив клопотання прокуратури про примусовий привід Корбан і надав дозвіл на затримання і доставку його у залу судових засідань. Корбана мали доставити в суд до 15:00.

Сьогодні близько 9:30 суд продовжив судове засідання щодо зміни запобіжного заходу Корбану, засідання відбувалося без участі підозрюваного.

26 грудня вранці у Дніпровському районному суді Києва розпочалося засідання з розгляду клопотання Генеральної прокуратури України про зміну запобіжного заходу Геннадію Корбану з домашнього арешту на тримання під вартою.

У суботу Геннадія Корбана у супроводі правоохоронців перевезли з лікарні Інституту імені Амосова до Дніпровського районного суду Києва. Його вивезли на каталці з прикріпленою до неї крапельницею.

Наразі Корбан перебуває у лікарні. Захист заявляє, що Корбан перебуватиме на стаціонарному лікуванні впродовж наступних 7-10 днів.

31 грудня закінчується термін домашнього арешту Корбана.

31 жовтня лідера партії «Укроп» затримала СБУ, оголосивши йому про підозру за низкою статей Кримінального кодексу, серед яких створення злочинного угруповання. Корбан усі звинувачення відкидає. Згодом силовики перевезли його до Києва.

Печерський районний суд Києва виніс рішення про домашній арешт Корбана на два місяці – до 31 грудня 2015 року включно. У постанові визначено, що Корбан має носити електронний засіб контролю.

1 грудня Апеляційний суд Києва залишив без змін ухвалу Печерського районного суду.

XS
SM
MD
LG