Доступність посилання

ТОП новини

Суд ухвалив рішення про закрите слухання справи Корбана


Геннадій Корбан
Геннадій Корбан

Дніпровський районний суд Києва ухвалив рішення про закритий режим слухання клопотання Генеральної прокуратури України про зміну запобіжного заходу лідеру партії «Укроп» Геннадію Корбану з домашнього арешту на тримання під вартою.

Таке рішення під крики «ганьба» оголосив слідчий суддя Чаус, таким чином він задовольнив клопотання прокурорів. Після цього суддя оголосив перерву в засіданні на 30 хвилин.

Перед оголошенням про переведення слухання в закритий режим силовики повернули Геннадія Корбана з машини швидкої допомоги на подвір’ї Дніпровського районного суду до зали засідань.

Раніше ввечері 27 грудня Корбана за рішенням Дніпровського районного суду Києва намагалися повезти до лікарні для отримання об’єктивних даних про стан його здоров’я.

Цьому рішенню передувала заява адвокатів про погіршення стану здоров’я Корбана і необхідність зняти кардіограму. Лікарі, присутні поруч із лідером партії «Укроп», вказали на підвищення тиску пацієнта.

26 грудня вранці у Дніпровському районному суді Києва розпочалося засідання з розгляду клопотання Генеральної прокуратури України про зміну запобіжного заходу Геннадію Корбану.

У суботу Геннадія Корбана у супроводі правоохоронців перевезли з лікарні Інституту імені Амосова до Дніпровського районного суду Києва. Його вивезли на каталці з прикріпленою до неї крапельницею.

31 грудня закінчується термін домашнього арешту Корбана.

31 жовтня лідера партії «Укроп» затримала СБУ, оголосивши йому про підозру за низкою статей Кримінального кодексу, серед яких створення злочинного угруповання. Корбан усі звинувачення відкидає. Згодом силовики перевезли його до Києва.

Печерський районний суд Києва виніс рішення про домашній арешт Корбана на два місяці – до 31 грудня 2015 року включно. У постанові визначено, що Корбан має носити електронний засіб контролю.

1 грудня Апеляційний суд Києва залишив без змін ухвалу Печерського районного суду.

XS
SM
MD
LG