Доступність посилання

ТОП новини

До суду над Корбаном прибула уповноважена Ради з прав людини


Уповноважена Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська
Уповноважена Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська

До зали засідань Дніпровського суду Києва прибула уповноважена Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська. За повідомленням інформагенції «Укрінформ», вона пройшла до Геннадія Корбана в залу, де присутні народні депутати, адвокати, бригада швидкої допомоги.

Перед тим судовий розпорядник повідомив, що через 15 хвилин у шостій залі Дніпровського суду Києва відбудеться закрите засідання щодо зміни запобіжного заходу Геннадію Корбану з домашнього арешту на перебування під вартою.

У зв’язку з цим адвокати висловили заперечення, вказавши що суддя Микола Чаус не може розглядати цю справу, оскільки адвокати заявили йому відвід.

Невдовзі після прибуття Лутковської до суду, в приміщенні вимкнули світло, в залі засідань сталася бійка.

26 грудня вранці у Дніпровському районному суді Києва розпочалося засідання з розгляду клопотання Генеральної прокуратури України про зміну запобіжного заходу Геннадію Корбану.

У суботу Геннадія Корбана у супроводі правоохоронців перевезли з лікарні Інституту імені Амосова до Дніпровського районного суду Києва. Його вивезли на каталці з прикріпленою до неї крапельницею.

31 грудня закінчується термін домашнього арешту Корбана.

31 жовтня лідера партії «Укроп» затримала СБУ, оголосивши йому про підозру за низкою статей Кримінального кодексу, серед яких створення злочинного угруповання. Корбан усі звинувачення відкидає. Згодом силовики перевезли його до Києва.

Печерський районний суд Києва виніс рішення про домашній арешт Корбана на два місяці – до 31 грудня 2015 року включно. У постанові визначено, що Корбан має носити електронний засіб контролю.

1 грудня Апеляційний суд Києва залишив без змін ухвалу Печерського районного суду.

XS
SM
MD
LG