Доступність посилання

ТОП новини
11 Грудень 2018, Київ 08:57

Суддя Чаус ухвалив рішення про автоматичний розподіл справи щодо зміни запобіжного заходу Корбану


Суддя Дніпровського районного суду Києва Микола Чаус розглянув клопотання захисту про відвід судді в справі про зміну запобіжного заходу лідерові партії «Укроп» Геннадію Корбану.

«Суддя постановив негайний автоматичний розподіл справи. Перерву в засіданні не оголошували. Йде 17-та година суду», – написала у Facebook адвокат Корбана Євгенія Кравчук.

26 грудня вранці у Дніпровському районному суді Києва розпочалося засідання з розгляду клопотання Генеральної прокуратури України про зміну запобіжного заходу Геннадію Корбану. У прокуратурі наполягають, щоб домашній арешт був замінений триманням під вартою.

Засідання 27 грудня розпочалося близько 9:30, після 15:00 за клопотанням прокурорів із лікарні на суд привезли підозрюваного Геннадія Корбана.

Адвокати Корбана неодноразово заявляли з посиланням на присутніх у залі суду лікарів, що стан здоров’я підзахисного потребує негайної госпіталізації.

Близько 1:00 28 грудня адвокат Оксана Томчук повідомила, що запрошені суддею Миколою Чаусом люди в білих халатах сказали, що не побачили нічого загрозливого у стані здоров’я підозрюваного.

Водночас адвокат вказала, що ці люди не представилися, тому вона не може бути впевненою, що вони насправді є лікарями. Оксана Томчук також сказала, що лікарі, дотепер присутні з Корбаном, які мають на собі бейджі з іменами, далі наполягають на госпіталізації пацієнта.

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська натомість зауважила, що не має підстав сумніватися, що люди, які оглядали Корбана, є медичними працівниками, оскільки бачила їхнє обладнання і те, з якої машини вони виходили.

31 грудня закінчується термін домашнього арешту Корбана.

31 жовтня лідера партії «Укроп» затримала СБУ, оголосивши йому про підозру за низкою статей Кримінального кодексу, серед яких створення злочинного угруповання. Корбан усі звинувачення відкидає. Згодом силовики перевезли його до Києва.

Печерський районний суд Києва виніс рішення про домашній арешт Корбана на два місяці – до 31 грудня 2015 року включно. У постанові визначено, що Корбан має носити електронний засіб контролю.

1 грудня Апеляційний суд Києва залишив без змін ухвалу Печерського районного суду.

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG