Доступність посилання

ТОП новини

Суддя Дніпровського райсуду Києва не задовольнив клопотання захисту Корбана про відвід прокурора 


Геннадій Корбан на засіданні Дніпровського суду Києва, 28 грудня 2015 року
Геннадій Корбан на засіданні Дніпровського суду Києва, 28 грудня 2015 року

Суддя Дніпровського райсуду Києва Микола Чаус на засіданні у понеділок не задовольнив клопотання сторони захисту лідера партії «Укроп» Геннадія Корбана про відвід прокурора Олександра Голінченка. Як випливає з відеотрансляції засідання, адвокати Корбана клопотали про відвід прокурора через його «упередженість у справі».

Водночас сторона обвинувачення заявила, що заявляючи про відвід прокурора у справі, сторона захисту намагається затягнути судовий процес.

Суддя Микола Чаус
Суддя Микола Чаус

«Залишити без розгляду заяву про відвід прокурора Олександра Голіченка як таку, що містить ознаки затягування процесу», – заявив суддя у справі про зміну запобіжного заходу Корбану Микола Чаус.

Пізніше суддя Микола Чаус вчергове пішов до нарадчої кімнати після того, як Геннадій Корбан заявив про бажання відмовитись від своїх адвокатів і призначити йому державного захисника. Кілька годин тому Корбан вже просив про це, заявляючи, що адвокати вже не можуть об'єктивно сприймати дійсність через втому.

У Дніпровському районному суді Києва понад 20 годин триває засідання у справі про зміну запобіжного заходу лідерові партії «Укроп» Геннадію Корбану. За останні години сторона захисту вже клопотала про відведення суддів у справі, про призначення судово-медичної експертизи і перенесення засідання. У всіх клопотаннях було відмовлено.

26 грудня вранці у Дніпровському районному суді Києва розпочалося засідання з розгляду клопотання Генеральної прокуратури України про зміну запобіжного заходу Геннадію Корбану. У прокуратурі наполягають, щоб домашній арешт був замінений триманням під вартою.

Засідання 27 грудня розпочалося близько 9:30, після 15:00 за клопотанням прокурорів із лікарні на суд привезли підозрюваного Геннадія Корбана.

31 грудня закінчується термін домашнього арешту Корбана.

31 жовтня лідера партії «Укроп» затримала СБУ, оголосивши йому про підозру за низкою статей Кримінального кодексу, серед яких створення злочинного угруповання. Корбан усі звинувачення відкидає. Згодом силовики перевезли його до Києва.

Печерський районний суд Києва виніс рішення про домашній арешт Корбана на два місяці – до 31 грудня 2015 року включно. У постанові визначено, що Корбан має носити електронний засіб контролю.

1 грудня Апеляційний суд Києва залишив без змін ухвалу Печерського районного суду.

XS
SM
MD
LG