Доступність посилання

ТОП новини

Ярош оголосив про вихід з «Правого сектора» і створення нового руху


Дмитро Ярош
Дмитро Ярош

Позафракційний народний депутат України, лідер «Правого сектора» Дмитро Ярош оголосив про вихід із «Правого сектора» і створення нового руху. Це він озвучив у відеозверненні на сайті «Правого сектора».

«Я вважаю, що станом на сьогодні ПС як революційна структура виконав свою місію, і виконав її по повній… Я разом зі моєю командою виходжу з Національно-визвольного руху «Правий сектор». Ми ініціюємо створення нового громадсько-політичного руху, установчий з'їзд якого планується на лютий. Працюємо зараз над його розбудовою, концепцією діяльності, програмовими засадами», – повідомив Ярош.

Він зазначив, що 5-й і 8-й батальйони ДУК і медичний батальйон «Госпітальєри» реорганізовуються у Добровольчу Українську армію, що буде однією зі структур створюваного нового руху.

Відео у YouTube користувача ДУК-інфо Правий Сектор

Також, за словами Яроша, нині постала необхідність участі у процесах державотворення без радикалізму.

«Наш рух виріс, зміцнів і переходить на новий етап свого розвитку. Тепер ми хочемо постати не як вузько-функціональний, а як загальнонаціональний патріотичний рух, з метою об'єднати усіх патріотів України. Без радикалізму на межі з маргінесом, але й без ліберальної демагогії», – сказав Дмитро Ярош.

11 листопада Дмитро Ярош оголосив про складання повноважень провідника руху. Він заявив, що не може бути «весільним генералом» у «Правому секторі», тому змушений відповісти відмовою на пропозицію очолити запропонований конференцією провід». Згодом у «Правому секторі» зауважили, що заяві Дмитра Яроша про складання повноважень провідника руху передувало «неприйняття революційної стратегії».

12 грудня штаб Добровольчого українського корпусу «Правий сектор» (ДУК ПС) попросив екс-голову партії «Правий сектор» Дмитра Яроша очолити ДУК.

XS
SM
MD
LG