Доступність посилання

ТОП новини
13 Листопад 2018, Київ 00:00

У Дніпропетровську опозиція обрала секретаря міськради на виїзному засіданні


У Дніпропетровську депутати від «Опозиційного блоку» і «Громадської сили» скликали виїзне засідання міськради в будівлі Амур-Нижньодніпровської районної ради і обрали секретаря.

Ним став керівник «Громадської сили», бізнесмен Загід Краснов. У засіданні брали участь 35 депутатів міськради з 64.

У понеділок, 28 грудня, увечері в. о. заступника міського голови Дніпропетровська, депутат міськради Олександр Санжара заявив, що сесія міськради, анонсована опозицією, незаконна. За його словами, регламент не передбачає проведення будь-яких засідань за межами зали пленарних засідань.

28 грудня частина депутатів Дніпропетровської міської ради, зокрема від «Опозиційного блоку», прийшли до будівлі міськради, щоб, за їхніми словами, провести сесію і продовжити обрання секретаря міської ради. Вони зібралися біля сесійної зали, однак провести засідання не змогли: в той самий час в приміщенні розпочався форум захисників України.

Депутати від опозиції заявили, що через неможливість провести сесію в міськраді вони проведуть виїзне засідання о 6-й ранку 29 грудня в будівлі Амур-Нижньодніпровської райради.

Від 22 грудня будівлю Дніпропетровської міськради охороняють люди в камуфляжі з нашивками «Правого сектору».

21 грудня в Дніпропетровській міськраді забракло голосів, щоб обрати секретарем представника «Блоку Петра Порошенка» Каміля Примакова, кандидатура якого була висунута міським головою Борисом Філатовим. Опозиція запропонувала свого кандидата, бізнесмена Загіда Краснова. Мер оголосив перерву.

До Дніпропетровської міської ради нового скликання за підсумками виборів 25 жовтня пройшло п’ять партій. З 64 депутатів 25 депутатів – від «Опозиційного блоку», 21 – від «Укропу», 7 – від «Громадської сили», 6 – від Блоку Петра Порошенка, 5 – від «Самопомочі».

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG