Доступність посилання

ТОП новини

Мартиненко не прийшов на допит у Національне антикорупційне бюро


Микола Мартиненко
Микола Мартиненко

Колишній народний депутат України Микола Мартиненко не прийшов на допит у Національне антикорупційне бюро України. Про це Радіо Свобода повідомили у прес-службі НАБУ.

«Замість Мартиненка прийшов його адвокат. Він повідомив, що Мартиненко поїхав на лікування», – зазначили в прес-службі.

Через адвоката Мартиненку передали повістку на допит на 11 січня 2016 року.

Детективи Національного антикорупційного бюро України відкрили два кримінальні провадження, які пов’язані з екс-депутатом Мартиненком, щодо корупції у сфері атомної енергетики. Про це йдеться у відповіді НАБУ на депутатське звернення Сергія Лещенка.

Микола Мартиненко (фракція «Народного фронту», що входить до урядової коаліції) заявив, що вирішив скласти мандат, 30 листопада. 22 грудня депутати позбавили депутатських повноважень Мартиненка.

Скандали навколо Миколи Мартиненка спалахнули після того, як народний депутат Сергій Лещенко заявив про корупційні звинувачення проти народнофронтівця у Швейцарії. За словами Лещенка, там Мартиненка звинувачують у хабарництві й відмиванні грошей, а саме в отриманні 30 мільйонів франків на банківські рахунки в цій країні від чеської фірми «Шкода – Ядерне машинобудування» (Škoda JS), яка отримала підряд від української державної компанії «Енергоатом». За повідомленнями, Мартиненко неофіційно контролює цю компанію. Крім того, стало відомо і про слідство в цій самій справі щодо Мартиненка в Чехії. Він ці звинувачення відкидає і називає їх нісенітницею й маніпуляцією.

XS
SM
MD
LG