Доступність посилання

25 Травень 2017, Київ 12:16
Новини | Міжнародні

Росія: Путін підписав закон про припинення індексації пенсій пенсіонерів, що працюють


(ілюстраційне фото)

Президент Росії Володимир Путін підписав закон про припинення з 1 січня 2016 року індексації пенсій пенсіонерів, що працюють. При цьому виплати іншим пенсіонерам збільшать на 4 відсотки. Документ уже опублікований на Офіційному інтернет-порталі правової інформації Росії.

Раніше у грудні Путін підписав закон про продовження мораторію на накопичувальну частину пенсії росіян, яку заморожують уже третій рік поспіль. Передбачається, що за рахунок цього мораторію в бюджет надійде близько 340 мільярдів рублів, які, за словами прем’єр-міністра Росії Дмитра Медведєва, влада «зможе використовувати для вирішення поточних невідкладних завдань, у тому числі антикризових».

На прес-конференції 17 грудня Путін заявляв і про можливе підвищення пенсійного віку. На його думку, тривалість життя в Росії зростає, що в подальшому може призвести до скорочення кількості громадян, що працюють. Через це, як вважає Путін, держава буде змушена або знижувати рівень пенсійного забезпечення, або підвищувати пенсійний вік.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG