Доступність посилання

ТОП новини

Національна гвардія отримала нового командувача: Юрій Аллеров


Президент України Петро Порошенко в перебігу відвідин Харкова під час урочистого зібрання в Національній академії Національної гвардії України підписав наказ про призначення генерала Юрія Аллерова командувачем Нацгвардії.

«Він із самого початку стояв біля витоків Національної гвардії. На певний час він був відряджений до Збройних сил України. Але я особисто його знаю в найважчі часи, коли на фронті було дуже не просто. Останній час у мене з генералом Аллеровим Юрієм Володимировичем відбувалися непрості розмови і на «Сарматі» (штаб антитерористичної операції у Краматорську – Ред.), і в Артемівську після виходу з Дебальцева. І я бачив твердість і патріотизм цього генерала, який горою стоїть за своїх солдатів, але разом із тим зробить усе, аби виконати наказ командувача і захистити Україну», – сказав президент, представляючи в академії нового командувача.

Генерал Юрій Аллеров – представник команди міністра оборони України Степана Полторака. Коли останній був начальником Харківської академії Нацгвардії, Аллеров був його заступником. Під час Євромайдану Юрій Аллеров керував Західним територіальним командуванням Внутрішніх військ у Львові. До нинішнього призначення командувачем Нацгвардії Юрій Аллеров керував головною інспекцією Збройних сил України.

Від лютого 2015 року Національною гвардією України командував генерал Микола Балан, але у статусі тимчасового виконувача обов’язків; постійного командувача Нацгвардія не мала.

XS
SM
MD
LG