Доступність посилання

ТОП новини
17 Жовтень 2018, Київ 03:45

«Укренерго» повідомляє про падіння електроопори ЛЕП «Каховська – Титан»


Фото ілюстративне

У Херсонській області впала електроопора ЛЕП «Каховська – Титан», за допомогою якої анексований Росією Крим отримує електрику. Як передає «Крим.Реалії», у прес-службі підприємства «Укренерго» повідомили, що падіння опори виявили 30 грудня о 23:35.

«При обході виявлено падіння опори за декілька кілометрів від підстанції «Каховська». Характер падіння поки невідомий», – сказали в прес-службі, зазначивши, що деталі події уточнюються.

Ввечері 30 грудня в Криму повідомили про припинення постачання електроенергії на півострів високовольтною лінією «Каховська – Титан» із материкової частини України. Без електропостачання залишилися кілька районів півострова, а також міста Євпаторія і Саки. У Криму і Севастополі через проблеми з електропостачанням обмежили подачу електрики споживачам і припинили рух тролейбусів.

В «Укренерго» повідомили, що ввечері 30 грудня ЛЕП «Каховська – Титан» була вимкнена через спрацювання системи релейного захисту. Спроби увімкнути її були безуспішними.

22 листопада через підрив електроопор у Херсонській області анексований Росією Крим був знеструмлений. З часом було відновлено постачання електрики з материкової частини України однією з чотирьох ліній, «Каховська – Титан». Зараз Крим забезпечується електрикою і за рахунок привезених генераторних установок та через енергоміст із Росії, але, як і раніше, на території Криму виникають аварії в енергомережах.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG