Доступність посилання

ТОП новини
18 Квітень 2019, Київ 19:48

У Херсоні 107-у річницю від дня народження Степана Бандери відзначили смолоскиповою ходою


Смолоскипова хода на честь 107-ї річниці від дня народження Степана Бандери пройшла в центрі Херсона. Організували цей захід представники партій і громадських рухів національно-патріотичного спрямування. У ході також взяли участь воїни української армії, представники міської ради та депутати різних рівнів.

Учасники ходи пройшли проспектом Ушакова та вулицею Перекопською від меморіалу херсонцям, загиблим у зоні АТО, до меморіалу «Героям слава!» на честь Небесної сотні.

Перед початком та після закінчення ходи відбулися короткі мітинги, на яких промовці казали про те, що зараз, коли Україна у великій небезпеці, значення особистості Степана Бандери та його внеску в історію були істотно переосмислені. Підтвердження цього, за їхніми словами, – те, що захисники держави «з гордістю називають себе «бандерівці».

Степан Бандера (1909–1959) – український політичний діяч, ідеолог і теоретик українського націоналістичного руху ХХ століття, провідник Організації українських націоналістів. Народився 1 січня 1909 року в селі Старий Угринів Калуського району на Івано-Франківщині. Загинув 15 жовтня 1959 року в Мюнхені від рук агента КДБ Богдана Сташинського.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG