Доступність посилання

ТОП новини

Декандоїдзе висловила співчуття через загибель у Зайцеві офіцера поліції Ільницького


(©Shutterstock)
(©Shutterstock)

Голова Національної поліції України Хатія Деканоїдзе висловила співчуття через загибель у населеному пункті Зайцеве під Горлівкою офіцера поліції.

«Мої глибокі співчуття родині нашого героя, капітана Нацполіції Олександра Ільницького. Вічна пам’ять! Такий біль», – написала Деканоїдзе у Twitter.

За даними прес-центру штабу АТО, капітан Ільницький загинув, намагаючись вивести цивільних з-під вогню бойовиків.

«Під вогонь бойовиків потрапив цивільний автомобіль. В результаті цього була поранена місцева жінка. Наслідки могли б бути набагато гіршими, якби вчасно не зреагував один із співробітників Національної поліції України, який опинився неподалік. Офіцер, ризикуючи власним життя, зробив все можливе, щоб зупинити та вивести автомобіль з лінії вогню. Водночас, бойовики цілили безпосередньо в цивільних. На жаль, порятунок невинних людей, які стали заручниками чергового злочину бойовиків, коштував мужньому капітану Національної поліції України життя. Українського Героя поцілила куля загарбників», – ідеться в повідомленні.

Про свого бойового побратима написав і депутат Верховної Ради Андрій Тетерук.

«Сьогодні прийшла біда в мій підрозділ. Загинув один із найхоробріших воїнів, який не знав страху, не кланявся кулям. Ільницький Олександр, позивний «Барні». Саме про нього я розказував, коли під час Іловайська він ходив на сепарів в повний зріст і проливав на них кулеметний свинцевий дощ, не ховаючись. А я зірвав тоді голос, намагаючись його повернути(((
Сьогодні він загинув. Загинув як Герой Украіни, зі зброєю в руках, захищаючи рідну землю. Про тебе вічно пам’ятатимуть в нашій державі. Спочивай з миром, Брате», – написав Тетерук.

Про бойові дії в Зайцеві й поранення цивільної жінки повідомили 9 січня обидві сторони конфлікту. У причетності до цього злочину сторони звинувачували одна одну.

XS
SM
MD
LG