Доступність посилання

ТОП новини
23 Січень 2019, Київ 21:54

Лідер Північної Кореї публічно прокоментував випробування водневої бомби


Лідер КНДР Кім Чен Ин

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин вперше прокоментував ситуацію з випробуванням його країною водневої бомби 6 січня цього року.
Виступаючи у військовій штаб-квартирі Північної Кореї, Кім Чен Ин назвав випробування бомби «самооборонним кроком», призначеним для захисту регіону від «небезпеки ядерної війни, викликаної імперіалістами на чолі зі США».

Коментарі лідера КНДР поширило 10 січня управління Центрального телеграфного агентства Кореї, що є державним каналом пропаганди.

Світові держави намагаються покарати Північну Корею за проведення випробувань, навіть якщо вони не пов'язані з тестуванням водневої бомби.

США, Південна Корея та Японія днями домовились об’єднати свої зусилля та злагоджено реагувати на будь-які кроки з боку КНДР, пов’язані з ядерними випробуваннями. Готовність долучитись до процесу висловив також Китай.

У вересні Північна Корея заявила, що може використати ядерну зброю проти Сполучених Штатів та інших «ворогів», якщо вони будуть далі дотримуватися «їхньої безрозсудною ворожої політики» щодо режиму Кім Чен Ина.

За останні роки КНДР провела три ядерних випробування: у 2006, 2009 і 2013 роках. Після випробування Північною Кореєю ядерної бомби у 2013 році Вашингтон надіслав здатні нести ядерні заряди бомбардувальники Б-2 до Південної Кореї. Пхеньян у відповідь загрожував ядерним ударом по США.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG