Доступність посилання

ТОП новини
20 Жовтень 2018, Київ 14:29

На Львівщині шахтарі перекрили дорогу


Ілюстративне фото

На Львівщині сьогодні з 10:00 представники усіх шахт державного підприємства «Лівіввугілля» перекрили дорогу Львів-Червоноград, яка, зокрема, веде до кордону з Польщею.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, дорога перекрита у двох місцях, шахтарі вимагають виплати заборгованості з зарплати за листопад (це 50%) і зарплату за грудень в повному обсязі.

Крім того, вони тримають в руках плакати з написами «Ні, закриттю шахт «Львіввугілля»,вимагають закупівлі вугілля на цих шахтах, зокрема, щоб підприємство «Західенерго» закуповувало вугілля.

Шахтарі пропускають лише деякі пасажирські автобуси, які їдуть до Львова.

Гірники повідомляють, що їхній страйк відбуватиметься упродовж кількох годин.

11 січня на Львівщині у Червонограді понад сто шахтарів шахти «Степова» державного підприємства «Львіввугілля» блокували дорогу. Вони безперервно ходили на пішохідному переході, таким чином, не пропускаючи транспорт.

Тоді страйкували гірники лише шахти «Степова», які розпочали протест 2 січня. Гірники інших шести шахт працювали.

За словами народного депутата Михайла Бондара (фракція «Народний фронт»), представника комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, у бюджеті 2016 року передбачено 500 мільйонів гривень на погашення заборгованості з зарплати за минулий рік.

Генеральний директор державного підприємства «Львіввугілля» Андрій Дяченко в коментарі Радіо Свобода сказав, що у найближчі дні гірникам виплатять усю зарплату за листопад і за грудень – після 20 січня. Про це повідомили шахтарям ще 5 січня.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG