Доступність посилання

ТОП новини
25 Травень 2018, Київ 08:47

Близько сотні селян із Дубенського району Рівненщини 12 січня вимагали від обласної ради та облдержадміністрації ухвалити рішення про невизнання законності передачі приміщенні Птицької церкви Українській православній церкві (Московського патріархату) у 1996 році.

Як повідомив кореспондент Радіо Свобода, люди прорвалися через охорону і почали вимагати зустрічі з головою Рівненської ОДА Віталієм Чугунніковим.

Після прибуття голови облдержадміністрації прихожани та священики УПЦ (КП) провели з ним закриту зустріч, метою якої, за словами Віталія Чугуннікова, був пошук законних шляхів для надання можливості прихожанам УПЦ Київського патріархату користуватися приміщенням храму почергово з парафіянами УПЦ (Московського патріархату).

Віталій Чугунніков вважає, що у Птичі «немає конфлікту між громадами, а є конфлікт інтересів між двома церквами». Чиновник зазначив, що адміністрація «не має повноважень ухвалювати будь-які рішення щодо приватної власності».

Натомість благочинний Дубенського району Ігор Загребельний заявив, що його вірні домагаються не приміщення храму, а лише права на користування ним.

Конфлікт у Птичі за приміщення церкви триває понад рік.

На цю ж тему:

08.01.2016
За 2 роки в Україні Московський патріархат втратив до 70 парафій – Єленський

«У тих випадках, коли священик поводить себе по-антиукраїнськи на парафії, такі переходи не бувають рідкісними» далі

03.01.2016
Чи втратить Московський патріархат в Україні свої парафії?

Українська православна церква (Московського патріархату) фактично є агентом іншої держави далі

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG