Доступність посилання

ТОП новини

У Криму повністю знеструмлені 4 села


Аварії на енергомережах залишили без електрики три села у Сімферопольському районі і одне – у Джанкойському районі, повідомляє прес-служба російського уряду Криму.

«Район електричних мереж Сімферопольського району повідомляє: у зв’язку з аварією на лінії електропередачі 10кВ відключені від електрики наступні населенні пункти: с. Левадки, с. Трудолюбове, с. Чистеньке. Район електричних мереж Джанкойського району повідомляє, що у зв’язку з аварією на лініях електропередач відключені від електрики наступні населенні пункти: Медведівка, вул.Султана; с. Зернове – повністю. Ведуться ремонтні роботи», – мовиться у повідомленні.

Аварії на кримських енергомережах стали вже традиційними. Енергоміст з Кубані не витримує навантажень, а власної генерації Криму не вистачає для безперебійного забезпечення електроенергією.

30 грудня 2015 року до Криму перестала надходити електроенергія з материкової України через пошкодження, ймовірно, у результаті вибуху, електроопори у Херсонській області. Зараз ЛЕП, якою передавалося у Крим до 250 мегават, відновлена, проте електроенергія до Криму не подається, оскільки закінчилася дія контракту з постачання електрики на півострів, який з початку 2014 року анексований Росією.

XS
SM
MD
LG