Доступність посилання

ТОП новини
23 Квітень 2019, Київ 20:50

У Росії оголосили в розшук 76-літнього активіста, який втік до України


Володимир Іонов (у центрі)

Преображенський суд столиці Росії Москви оголосив у розшук 76-літнього активіста Володимира Іонова, обвинуваченого в Росії за статтею про неодноразові порушення правил проведення масових заходів. Про це повідомила адвокат Ольга Дінзе. Вона зазначила, що в даний час справу стосовно Іонова, який втік до України, зупинено.

На 23 грудня 2015 року в Преображенському суді був призначений виступ Володимира Іонова з останнім словом. Проте за два дні до цього стало відомо, що пенсіонер залишив Росію. Свій від’їзд до України він пояснив змінами в особистому житті. Іонов також заявляв про намір подати документи на отримання політичного притулку.

Протягом 2015 року Іонова в Росії чотири рази притягували до адміністративної відповідальності за звинуваченням в участі в неузгоджених акціях протесту: 10 січня його затримали під час проведення одиночного пікету на підтримку французького сатиричного журналу Charlie Hebdo, 15 січня – на акції на Манежній площі на підтримку опозиційного політика Олексія Навального. Іонов також брав участь у пікетах з вимогою звільнити з СІЗО українську громадянку Надію Савченко.

У липні проти нього порушили кримінальну справу. Правозахисний центр «Меморіал» розцінив переслідування Іонова як політично мотивоване.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG