Доступність посилання

ТОП новини
20 Березень 2019, Київ 03:19

ГПУ має намір продовжити строки слідства у провадженні проти Лукаш


Олена Лукаш

Генеральна прокуратура має намір продовжити строки слідства у кримінальному провадженні проти колишнього міністра юстиції Олени Лукаш. Про це повідомила сама Лукаш на своїй сторінці в Facebook.

«Нам вручили клопотання про продовження термінів досудового розслідування до 26 травня 2016 року», – написала вона після візиту в ГПУ.

Наразі в Генпрокуратурі не коментували продовження строків досудового розслідування щодо Лукаш.

У листопаді 2015 року Лукаш повідомили про підозру у заволодінні 2,5 мільйона гривень з державного бюджету України та вчиненні службового підроблення, що спричинило тяжкі наслідки.

У травні 2015 року Генеральна прокуратура розпочала розслідування у кримінальному провадженні за підозрою колишнього міністра юстиції Лукаш у заволодінні за попередньою змовою групою осіб коштами держбюджету України у розмірі понад 2 мільйони гривень шляхом їх безпідставного перерахування компанії «Європейська правова група».

28 травня 2015 року Лукаш уже повідомляли про підозру. Після цього адвокат Лукаш Юрій Іващенко заявив, що його підзахисна не отримувала повідомлення Генпрокуратури про підозру, і заявив, що справа проти неї має бути закрита через безпідставність звинувачень.

У липні 2013 року Олену Лукаш призначили міністром юстиції, 28 січня 2014 року Лукаш пішла у відставку.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG