Доступність посилання

ТОП новини
14 Листопад 2018, Київ 10:33

Віталія Кличка обрали головою Асоціації міст України


Віталій Кличко (©Shutterstock)

Київського міського голову Віталія Кличка обрали головою Асоціації міст України. Таке рішення ухвалили на загальних зборах уповноважених представників органів місцевого самоврядування, членів асоціації міст України у Києві в суботу.

Про рішення рекомендувати Кличка на посаду повідомив раніше у Facebook віце-прем’єр, міністр регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

«Ми передбачили кошти на підтримку регіонального розвитку, підтримку нових об`єднаних громад, кошти на Державний фонд регіонального розвитку. Всі ці джерела повинні використовуватись місцевою владою для впровадження проектів регіонального розвитку, реконструкції і модернізації шкіл, лікарень, дитячих садків, ремонту доріг, будівництва та запровадження енергоефективних заходів», – заявив Зубко.

Асоціація міст України була заснована в червні 1992 року, нині організація об'єднує 557 міст, селищ і сіл України. У 2002 році Асоціація міст України увійшла до Ради європейських муніципалітетів та регіонів.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG