Доступність посилання

ТОП новини
14 Листопад 2018, Київ 07:22

Адвокат: тактика суду в справі Савченко – не долучати письмових доказів захисту


Надія Савченко

Адвокат громадянки України Надії Савченко, яку судять в Росії, Марк Фейгін заявляє, що суд обрав тактику, за якої відмовляється долучати до справи письмові докази, зібрані захистом.

«Тактика суду на процесі Савченко зрозуміла: давати говорити захисту, не сваволити, але жодного письмового доказу не долучати», – написав Фейгін на своїй сторінці у Twitter.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, на сьогоднішньому засіданні суду в Донецьку Ростовської області Росії суддя заявив, що всі експертизи, проведені іноземними фахівцями, є незаконними, тому київського експерта, якого викликав захист, не допитуватимуть.

Як раніше повідомив інший адвокат Савченко Ілля Новіков, сторона захисту завершує надання доказів для російського суду у справі української громадянки.

За його словами, цього тижня заплановані свідчення останніх чотирьох свідків сторони захисту, а сама Надія Савченко відповідатиме на запитання суду 1 лютого.

Донецький суд Ростовської області, як зазначив Новіков, підготував попередній розклад засідань на лютий у справі Надії Савченко, йдеться про щонайменше 11 засідань.

У середині грудня суд продовжив арешт Надії Савченко до 16 квітня. Після цього вона на знак протесту оголосила голодування – третє від моменту її арешту влітку 2014 року.

Надію Савченко у Росії звинувачують у вбивстві двох співробітників російського телебачення, а також у замаху на вбивство групи сепаратистів і незаконному перетині російського кордону.

Савченко та її захист звинувачення відкидають і заявляють, що на момент загибелі російських журналістів її вже захопили в полон сепаратисти, які потім примусово переправили її до Росії.

XS
SM
MD
LG