Доступність посилання

ТОП новини
15 Листопад 2018, Київ 10:50

У Криму почалися хаотичні вимкнення світла


У Криму вимкнення світла стали хаотичними, люди скаржаться на відсутність будь-яких графіків подачі електроенергії, повідомляє кореспондент проекту Радіо Свобода, сайту Крим.Реалії.

«Останні три дні майже постійно немає світла, – розповідає жителька Сімферополя, – до цього вмикали по дві години через дві. Наприклад, сьогодні вночі світло було, а в 7:30 вимкнули, дали в 10:00 на годину і ось знову без світла. У нас електрокотел, в квартирі холодно».

Про аналогічну ситуацію повідомляють і в інших регіонах півострова.

У Криму з 16 січня – морозна погода, через це збільшилося навантаження на електромережі. Російська влада Криму заявила про перегляд лімітів електроенергії в регіонах. 25 січня в «раді міністрів» Криму повідомили про зменшення обсягів подачі електрики до Криму з Росії по енергомосту.

На анексованому Росією півострові з 22 листопада 2015 року діє режим надзвичайної ситуації у зв’язку з припиненням енергопостачання з материкової частини України. У Криму в минулому році введено в дію дві гілки першої черги енергомосту з сусідньої Росії. Через навантаження в електромережах часто відбуваються аварії.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG