Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 21:12

МЗС анулювало 230 дипломатичних паспортів представників колишньої і нинішньої влади


Міністерство закордонних справ України анулювало 230 дипломатичних і службових паспортів громадян України – представників і колишньої, і нинішньої влади.

«У зв’язку із зверненнями ЗМІ повідомляємо, що… протягом 2014-2015 років Міністерство закордонних справ поінформувало адміністрацію Державної прикордонної служби України та Українське бюро Інтерполу щодо недійсності дипломатичних та службових паспортів України вказаних нижче громадян України», – повідомляється на сайті МЗС і у відомстві опублікували список прізвищ.

У цьому переліку – представники колишньої влади: колишні перший заступник голови Адміністрації президента України Ірина Акімова, перший заступник голови АП Андрій Портнов, віце-прем’єр Сергій Арбузов, глава Міністерства охорони здоров’я Раїса Богатирьова, глава МВС Віталій Захарченко, перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін.

Також анульовані паспорти деяких представників нинішньої влади, зокрема народних депутатів Віктора і Івана Балоги, Юрія Бойкя, Михайла Добкіна, Нестора Шуфрича,а також голови Державної фіскальної служби Романа Насірова, голови правління Ощадбанку Андрія Пишного і радника глави МВС Зоряна Шкіряка.

Напередодні у Міністерстві закордонних справ України на запит програми «Схеми», спільного проекту Радіо Свобода і телеканалу «UA:Перший», повідомили, що Віктор Янукович наразі є єдиним колишнім президентом, який не користується своїм дипломатичним паспортом. Дійсні дипломатичні паспорти, оформлені на Януковича та його дружину Людмилу Янукович, з 6 березня 2014 року зберігаються у Міністерстві закордонних справ України.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG