Доступність посилання

ТОП новини
20 Березень 2019, Київ 02:44

Львівська облрада закликала Нацраду позбавити ліцензій телеканали з проросійською позицією


Депутати Львівської обласної ради звернулися до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення з закликом позбавити телеканали з проросійською позицією ліцензій на трансляцію.

Український інформаційний простір, на думку депутатів, після стількох років боротьби і далі вщент заповнений продуктом північного сусіда – новітнього окупанта. «Українські телеканали, не соромлячись, транслюють виступи російських артистів, які закликають до повалення України, підтримують анексію Криму та війну на сході України. Пропагують їхню творчість у Новорічну ніч, ніч, коли тисячі людських облич звернені до телеекранів. А чи не спопеліли б від сорому перед рідним народом і світовою спільнотою ті телеканали, які своїми бездуховними, примітивними і явно зросійщеними передачами і фільмами намагаються вбити в голову українцям комплекс меншовартості, висміяти й відкинути на маргінес усе справді українське: пісню, слово, культуру?!» – наводить текст звернення агентство «УНІАН».

Особливо критично депутати оцінили діяльність телеканалу «Інтер»; «його керівництво є послідовним у своєму баченні України як держави, повністю залежної від Росії, без власної культури, мови та, зрештою, гідності», – мовиться у зверненні. «Неймовірною наругою над нацією став новорічний ефір телеканалу «Інтер» – огидна вдавана радість, зарозумілість та бундючність російських артистів іще довго щемітимуть у серцях наших співвітчизників», – стверджують депутати Львівської обласної ради і вимагають від Національної ради з питань телебачення і радіомовлення негайно позбавити телеканал «Інтер» ліцензії, а винних у порушенні Конституції України й Закону України «Про телебачення і радіомовлення» притягти до відповідальності.

Телеканал «Інтер» наразі ще не відповів на ці звинувачення.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG